با لیپولیز چربی Ceccarelli سانتی متر از دست بدهید

مدتی پیش سفرم را با Ceccarelli در تلاشم برای کاهش وزن آغاز کردم. این یک “محلول ابتکاری مزوتراپی لیپولیز چربی” با نام تجاری جدید است. این توسط پروفسور Ceccarelli، که یک دانشمند ترمیم کننده و فیزیولوژیک در رم است، فرموله شد. اساساً از واکنش فنتون برای مجسمه سازی مجدد بدن و صورت استفاده می کند. دکتر من با مهربانی این را به زبان غیرمعمول برای من توصیف کرد، اما پیشنهاد می‌کنم اگر می‌خواهید بیشتر در مورد این موضوع مطالعه کنید، می‌توانید آن را در ویکی‌پدیا جستجو کنید.

محلول ویتامین C و آهن در آزمایشگاه مخلوط می شود و سپس توسط پزشک تجویز می شود. ۳ روز قبل از شروع درمان، حداقل ۱۰ لیوان آب در روز می‌نوشیدم و ۳ بار در روز از قرص‌های شیرخار می‌خوردم. حداقل یک هفته دیگر این کار را ادامه خواهم داد. من کمی نگران بودم که تزریق به معده چقدر دردناک است و اینکه آیا عوارض جانبی دارد یا خیر.

خدا را شکر، من شگفت زده شدم، زیرا تزریق های متعدد اصلاً دردناک نبودند. دستیار روی نواحی تزریق شده یخ گذاشت و این واقعاً آرامش بخش بود. در مورد کبودی هشدار داده بودم و وقتی به خانه رسیدم، برخی از کبودی‌ها مشخص بود. بعداً امروز می‌خواهم زیر چراغ‌های Skin Renewal دراز بکشم که به کبودی کمک می‌کند. آنها همچنین قرار است اندازه های من را بگیرند.

من دوست دارم کمی لاغر شوم و دیروز رسما آغاز راه کاهش وزن من بود. من مقدار زیادی میوه، سبزیجات و سالاد تازه خوردم. می خواهم شکر تصفیه شده را به طور کامل حذف کنم و تنها نشاسته ای که به خودم اجازه خواهم داد، سیب زمینی است. من همچنین نوشیدن الکل را در طول هفته قطع می کنم و فقط در آخر هفته ها شراب سبک می نوشم.

من به اندازه گیری و وزن هفتگی خود ادامه خواهم داد و به شما بازخورد خواهم داد. من می دانم که این یک روند نسبتاً کند است و من فقط در عرض یک ماه از نتیجه از دست دادن کامل اینچ مطلع خواهم شد. این به این دلیل است که Ceccarelli به آرامی باعث مرگ سلول های چربی (آپوپتوز) می شود. یکی از نکات مثبت برای من این است که یک درمان طبیعی، بی خطر و بدون عوارض جانبی است.

من برای دیدن نتایج بسیار هیجان‌زده هستم، و اگر همه چیز خوب پیش برود، چه کسی می‌داند که ممکن است بعداً این را روی صورتم امتحان کنم.

من کلینیک های بازسازی پوست را به دلایل زیر به شدت توصیه می کنم

پزشکان حرفه ای، دوستانه و آموزنده هستند

درمانگران مهربان، دلسوز و فوق العاده خوب هستند

خواهران بسیار آموزش دیده اند

کلینیک ها بی عیب هستند

دکور دلپذیر و راحت است

سالن های یک توقف برای تمام نیازهای ذهن و بدن ما هستند

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر