با رفع موانع موجود روستای گرگان به پایلوت گردشگری تبدیل شده است


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، حیدر آسیابی به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، در دیدار نمایندگان مردم روستای تاریخی و گردشگری گرگان و مدیران دستگاه های اجرایی گلستان در روز ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ گفت: از زیارت: با کمال میل. ساخت و سازهای غیرمجاز در روستا متوقف می شود.

رئیس ستاد کل استان گلستان ادامه داد: زیارت موهبتی است که خداوند از جمله جنگل ها، آبشارها، رودخانه ها، کوه ها و اماکن متبرکه داده است، اما متأسفانه در حوزه گردشگری اقدامات قابل توجهی انجام نشده است.

وی افزود: اگر می خواهیم ساخت و سازهای غیرمجاز در این منطقه را برای همیشه متوقف کنیم باید ظرفیت گردشگری زیارتی را ارتقا دهیم.

آسیابی همچنین تصریح کرد: دستگاه قضایی با ساخت و سازهای غیرمجاز برخورد می کند و در عین حال در صورت لزوم از ابزارهای قهری برای تامین منافع روستاییان و رفع موانع گردشگری استفاده می کند.

رئیس کل دادگستری استان گلستان با اشاره به اینکه روستای زیارت گرگان به نقطه آغاز گردشگری تبدیل می شود، تاکید کرد: دستگاه قضایی در حوزه های اشتغال زایی از جمله گردشگری، کشاورزی و دامداری به طور کامل با مردم زیارت گرگان همکاری می کند. در احیای ظرفیت های متعدد در بخش ها همکاری می کند.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید