با آن کان آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به آن کان ، سرپرست و اعضای تیم ایمنی آبزیان در مرکز بهداشت و تناسب اندام در کالج اجتماعی Washtenaw در Ann Arbor ، MI سلام کنید. مرکز بهداشت و تناسب اندام در WCC با موفقیت سومین گواهینامه تسهیلات MFA خود را تکمیل کرد – آنها از سال 2014 یک مرکز تأیید شده MFA بوده اند! تبریک می گویم !!

آن تقریباً 12 سال در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC بوده است. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و مدرک مبانی سلامت از کالج جامعه Washtenaw است.

ما اخیراً با آن صحبت کردیم و در اینجا آنچه او باید بگوید…

در کار خود از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟
وقتی من شنا را آموزش می دهم و مربیگری می کنم ، ورزشکارم یک جهش می کند. این می تواند فردی باشد که جانباز است و آرتریت شدید دارد و سرانجام با کشش شدید در حالت آزاد احساس سر خوردن می کند. برای آنها رهایی بخش است این ممکن است یک مشتری باشد که سالها در اطراف بوده است و از اینکه احساس می کند می تواند در Masters Meet موفق شود استراحت کرده است. یا می تواند یک شناگر آینده باشد که بر ترس از قرار گرفتن در آب غلبه کرده است. همه آنها با کار در آب زندگی بهتری دارند. (واقعیت جالب: آن هر سال 50 دور در روز تولدش شنا می کند! عکس او را در زیر ببینید – او در 51 سالگی خود فقط 50 دور را به پایان رسانده است – راهی برای رفتن ، آن !!)

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به ورزش ، تناسب اندام گروهی در همه اشکال و مزایای محیط آبزی دارم. هر روز ، من شاهد تغییر اعضای خانواده با هر یک از این روشها هستم ، خواه قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا آرامش.

مورد علاقه/موفق ترین فعالیت شما در The Health & Fitness Center at WCC کدام بود؟
دروس شنا! نه تنها شنا کردن ، بلکه شنا بهتر ، راحت تر و در حد توان بدن خود را بیاموزید. حتی اگر مشکلاتی دارید ، از ورزش شنا برای ورزش استفاده کنید. بسیاری از افراد خود را “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند ، اگرچه در واقع همه ما در حد توانایی بدن خود ورزشکار هستیم. شنا با بدن مهربان است و هرکسی می تواند این کار را انجام دهد!

چه توصیه ای به افراد تازه وارد در این زمینه از آمادگی جسمانی پزشکی می کنید؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. هیچ کس برای آموزش ، کمک ، مربیگری ، آموزش و حمایت از من “هیچ” نیست. و هر یک از اعضای مرکز ما باید از همان حسن نیت برخوردار باشند. ما باید با زمان ، فکر ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در مرکز یکپارچه پزشکی ما ، ما همیشه باید آگاه باشیم که اعضا می توانند روزهای سختی را سپری کنند و ما باید با صبر و شکیبایی سخاوتمند باشیم!

با تأیید مجوز از انجمن آمادگی جسمانی پزشکی ، امکانات شما چه چیزی به دست آورد؟
اعضای ما می توانند مطمئن باشند که همه کارکنان آموزش دیده اند تا آنها را ایمن نگه دارند و به آنها کمک کنند تا سالم بمانند و سلامت خود را ارتقا دهند. امکانات و رویه های ما اعتماد آنها را در اطمینان از در نظر گرفتن همه جنبه های امنیت افزایش می دهد. ممکن است اعضای ما نتوانند از سایر امکانات با خیال راحت استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند معاشرت کنند ، دانش خود را ارتقا دهند و روی فرم های خود کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من دوست دارم با خانواده و دوستانم پیاده روی کنم! هرچه تعداد دنده ها کمتر باشد ، بهتر است! (توجه: این عکس از پیاده روی آن را در دریاچه ساحلی Pictured Rocks در شهرستان الجر ، MI ببینید!)

آیا در کارهای خیریه یا اجتماعی شرکت کرده اید؟
پرورش یک برنامه عالی است که به بچه ها فرصت می دهد. ما بچه های خودمان را بزرگ کردیم و چیزهای زیادی یاد گرفتیم ، گرچه این کار سخت بود! در حال حاضر ما دوباره این کار را برای هر فرزندخوانده ای که والدین آن هستیم انجام می دهیم. هیچ کتاب آموزشی مانند فرزندان خودمان وجود ندارد ، اما ما سعی می کنیم حضور پایدار در زندگی کودک داشته باشیم. هر کسی می تواند یک خانواده خوانده باشد!

ممنون از آنی که در استخر و خارج از آن الهام بخش بودید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *