بابایی: در لیگ برتر والیبال هیچ تیمی حاشیه ایمنی ندارد/ کاهش شدت مسابقات باعث کاهش آسیب ها می شود.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رامین بابی درباره آمادگی تیم شهرداری گنبد برای شروع لیگ برتر گفت: حدود سه ماه تمرینات خوبی داشتیم. تیم پیشرفت خوبی دارد و ما مشتاقانه منتظر حضور در مسابقات هستیم.

وی ادامه داد: هیچ تیمی در لیگ امسال کمبود ایمنی ندارد زیرا تیم های خوبی حضور دارند و همه تیم ها حداقل دو بازیکن ملی دارند. دو سه تیم جدید که وارد شده اند بازیکنان خوبی جذب کرده اند و مدعیانی هستند که فرصت کمی دارند.

بابایی با بیان اینکه سیاست باشگاه شهرداری گنبد تربیت بازیکنان جوان و اصیل است، تصریح کرد: یکی از اهداف باشگاه در لیگ امسال پرورش بازیکنان است. تیم گنبد سعی دارد مقابل همه تیم ها بازی خوبی از خود به نمایش بگذارد و تماشاگران را راضی نگه دارد. تلاش می کنیم در لیگ بمانیم و ایده های پلی آف داریم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد افزود: امسال با توجه به اینکه هر تیم یک بازی در هفته دارد فرصت خوبی برای بهبودی و کاهش مصدومیت بازیکنان است. تنها موضوعی که گریبان تیم گنبد را گرفته، از دست دادن میزبانی و بحث کفپوش سالن هاست.

وی با اشاره به اینکه استانداردسازی باعث کاهش آسیب دیدگی بازیکنان می شود، تاکید کرد: والیبال ایران بین المللی است و در المپیک و لیگ جهانی حضور دارد. بازیکنان زیادی در تیم های ملی و رده های سنی حضور دارند که باید سلامت آنها حفظ شود. این تصمیم فدراسیون اقدام خوبی است و انشاالله در حد توان خود آن را اجرا می کنیم اما شهرستان گنج آباد سالن چند رشته ای دارد که سایر رشته ها نیز از آن بهره مند می شوند.

سی و ششمین دوره مسابقات والیبال باشگاهی مردان ایران از چهارشنبه ۱۵ مهرماه آغاز می شود.

لیگ برتر ۱۴۰۱ مردان با حضور ۱۴ تیم پاس گرگان، نایین الکترونیک خراسان، سایپا تهران، ریاب ملی مریوان، شهداب یزد، هورسان رامسر، مس رفسنجان، فولاد سرجان ایرانی، هراز آمل دری، ایفا سرما آردا، پسند اصفهان، پکان شهرداری تهران ارومیه و شهرداری گنبد از گروه اول شروع خواهند کرد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید