ایجاد یک آمریکای فعال با هم


گروهی در حال انجام تای چی در پارک هستند

فعالیت بدنی منظم یکی از مهمترین کارهایی است که افراد می توانند برای حفظ سلامت خود انجام دهند. فعال بودن می تواند به افراد کمک کند بعد از هر جلسه فعالیت احساس بهتری داشته باشند و فعالیت بدنی منظم می تواند خطر بسیاری از بیماری های مزمن و مرگ زودرس را کاهش دهد.

اگرچه فواید فعالیت بدنی به خوبی شناخته شده است ، اما بسیاری از افراد به میزان توصیه شده فعالیت بدنی انجام نمی دهند. جمعیت های کم درآمد در مقایسه با افراد پردرآمد ، سیاه پوست یا اسپانیایی تبار در مقایسه با سفیدپوستان غیر اسپانیایی و افرادی که در مناطق روستایی در مقایسه با مناطق شهری زندگی می کنند ، میزان فعالیت بدنی کمتری دارند. ما می دانیم که نابرابری های سیستماتیک وجود دارد و به نابرابری در فرصت های فعالیت بدنی کمک می کند.به

در پاسخ به سطح پایین فعالیت بدنی در ایالات متحده و مزایای بی شمار فعالیت بدنی ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در ژانویه 2020 تاسیس شد. افراد فعال ، ملت سالمیک تلاش سراسری با هدف کمک به 27 میلیون آمریکایی که تا سال 2027 فعالیت فیزیکی بیشتری داشته باشند. شرکت ، سن ، نژاد ، تحصیلات ، وضعیت اقتصادی اجتماعی ، ناتوانی ، گرایش جنسی یا موقعیت جغرافیایی.

چگونه سطح فعالیت بدنی خود را در ایالات متحده افزایش دهیم؟

پست را با هفت پیکان به چپ و راست امضا کنیدافراد فعال ، ملت سالم یک رویکرد جامع و مبتنی بر شواهد برای ارتقاء فعالیت بدنی ، حتی در سطح محلی ، قبیله ای ، ایالتی و ملی ارائه می دهد. استراتژی هایی که کار می کنند با همکاری سایر آژانس های فدرال و ملی (شکل را ببینید). استراتژی همه افراد فعال ، ملت سالم می تواند طوری طراحی شود که از دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی پشتیبانی کند. جوامع می توانند استراتژی هایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با زمینه محلی خود ، از جمله نیازها و ترجیحات اعضای جامعه و دارایی های جامعه انتخاب کنند.

چگونه می توانم درگیر شوم؟

همه – افراد ، سازمانها و قهرمانان جامعه – در ارتقاء فعالیت بدنی نقش دارند. با پیوستن به افراد فعال ، ملت سالم ، شما و/یا سازمان شما بخشی از ابتکار سراسری می شوید که به افزایش فعالیت بدنی ، کاهش هزینه های سلامتی ، ایجاد محله های قابل پیاده روی ، حمایت از اقتصاد محلی ، رعایت عدالت در سلامت و بهبود سلامت در ایالات متحده کمک می کند. شما می توانید باشید افراد ، خانواده ها و جوامع شما.

عضویت آسان است! از افراد فعال ، ملت سالم دیدن کنید به صفحه وب بپیوندید و روی دسته مناسب کلیک کنید: افراد تأثیرگذار ، سازمانها یا قهرمانان جامعه. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا طرفدار شوید. مزایای زیادی دارد ، از جمله:

  • دسترسی به منابع و اطلاعات از طریق خبرنامه ماهانه افراد فعال ، ملت سالم.
  • دریافت نشان های وب سایت ، پیام های رسانه های اجتماعی و سایر منابع برای کمک به تبلیغات کار و حمایت از ابتکار.
  • به شبکه ای از افراد ، سازمان ها و قهرمانان متصل شوید که از افراد فعال ، یک ملت سالم در سطح ملی ، قبیله ای ، ایالتی و محلی حمایت می کنند.

چه می توانم بکنم؟

حامیان برای حمایت از افراد فعال ، ملت سالم اقدام می کنند و شما نیز می توانید! در اینجا چند نمونه از آنچه دیگر حامیان انجام می دهند و راه های مشارکت در این زمینه آورده شده است.:

  • افراد تأثیرگذار ، سازمان ها و قهرمانان با استفاده از #ActivePepole در رسانه های اجتماعی پست می گذارند. درباره راه هایی که می توانید بیشتر بدانید خبر را پخش کنیدبه
  • NS انجمن دولتهای Maricopa اولین افراد فعال که تعهد خود را به حمل و نقل فعال و افزایش فعالیت بدنی در جوامع خود نشان دادند ، از بیانیه ملت سالم استفاده کردند. میتونی دانلود کنی قالب تبلیغاتی و با یک مقام منتخب کار کنید تا از فردی که در جامعه شما است بالاتر برود!
  • بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی در CDC در حال حاضر 61 دریافت کننده را در ایالت ها و جوامع سراسر کشور تامین می کند. مسیرهای مناسب فعالیت به مقاصد روزانهاین بر اساس یک استراتژی مبتنی بر شواهد برای افزایش فعالیت بدنی توصیه شده توسط گروه کاری خدمات پیشگیرانه جامعه ایالات متحده است. پروژه ها بین جوامع متفاوت است و ممکن است شامل جاده های دسترسی مانند پیاده روها ، مسیرهای پیاده روی ، مسیرهای دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی و مقاصدی مانند خانه ها ، مراقبت های اولیه و آموزش ، مدارس ، محل های ساخت و ساز ، پارک ها یا مراکز تفریحی باشد. ببینید آیا دارید جامعه تأمین شده کجا زندگی می کنید و درگیر می شوید!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی سیاست های فعالیت فیزیکی (PAPREN) یک شبکه تحت حمایت CDC است که شرکای مختلف را گرد هم می آورد تا محیط هایی را به حداکثر برساند که فعالیت بدنی را به حداکثر برسانند. PAPREN یک شریک تحقیقاتی کلیدی در ابتکار افراد فعال CDC ، ملت سالم است که همکاری بین بخش ها را تسهیل می کند و شواهد و ابزارهایی را ارائه می دهد که ایالت ها و جوامع می توانند از آنها برای اجرای رویکردهای سیاست برای ارتقاء فعالیت بدنی استفاده کنند. درباره PAPER بیشتر بدانید در یک نگاه یا بازدید کنید وب سایت PAPER به این شبکه از محققان ، برنامه ریزان ، مهندسان ، سیاست گذاران ، مدیران گرینفیلد ، متخصصان سلامت ، متخصصان فعالیت بدنی و تناسب اندام و دیگران بپیوندید.

چگونه می توان از آن با شاخص تناسب اندام آمریکایی ، افراد فعال ، ملت سالم استفاده کرد؟

ابزارهایی مانند American Fitness Index داده هایی را که تصمیم گیران و شرکا می توانند هنگام ایجاد برنامه برای بهبود فعالیت بدنی در جوامع خود استفاده کنند ، ارائه دهندبه انجمن ها می توانند داده ها را مرور و به اشتراک بگذارند ، و فرایند مشارکت عادلانه جامعه را طی کنید تا مشخص شود که تلاش خود را در کجا متمرکز کنند. هنگامی که آنها درک کردند و مشخص کردند که در کجا می خواهند کار کنند ، جوامع می توانند از افراد فعال ، ملت سالم استفاده کنند. استراتژی هایی که کار می کنند تمرکز خود را بر اقداماتی که می خواهند برای افزایش شیوه زندگی فعال خود انجام دهند محدود می کند.

منابع

  • فولتون JE ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران افراد فعال CDC ، ملت سالمSM: ایجاد یک آمریکای فعال با هم مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2018؛ 15 (7): 469-473. doi: 10.1123 / jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton JE ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Petersen R. ارائه استراتژی های فعالیت بدنی کارکنان: افراد فعال ، ملت سالمSMبه مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. doi: 10.1123 / jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: یافته ها و نتیجه گیری در این گزارش از نویسندگان است و ممکن است نشان دهنده موضع رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها نباشد.

نویسندگان:

کن رز، MPA ، رئیس واحد ، فعالیت بدنی و سلامت ، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

امیلی اوسری ، دکترای تخصصی ، اپیدمیولوژیست، شاخه فعالیت بدنی و سلامت، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری؛ LCDR ، خدمات بهداشت عمومی ایالات متحده

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده برنامه ، مشاوره McKing/شاخه فعالیت بدنی و سلامت، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

فیس بوک: CDCEatWellBeActive

توییتر: CDC_DNPAO

#افراد فعالدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *