اگر متدینین وارد فضای مجازی شوند آن را تسخیر می کنند


امام جمعه مشهد گفت: آن دسته از برادران و خواهران دینی که نویسنده و وبلاگ نویس هستند در قالب تفسیر جهاد وارد فضای قانونی شده و در مقابل توهین های فضای مجازی بایستند و در پاسخ به آن نظرات خود را منتشر کنند.

به گزارش ایرنا، آیت الله سیداحمد علم الحدیث امروز در خطبه های نماز جمعه مشهد اظهار داشت: دوستان عزیز اسلام، کسانی که تبلیغات دشمن را می بینند و بعد از آنچه بر ضد اسلام می گویند، به جای ناراحتی ناراحت می شوند. ، اقدام به. “

وی دستور جهاد را در وصف رهبر معظم انقلاب واجب دانست و گفت: اگر خانواده های متدین فرهیخته و فرهیخته وارد عرصه فضای مجازی شوند و دین را ترویج کنند، فضای مجازی به حوزه دینداران تبدیل می شود.

رضوی نماینده ولی فقیه در استان خراسان گفت: در زمان جنگ دشمن خرمشهر و آبادان را گرفت و آنها را محاصره کرد، امکانات نظامی کافی نداشتیم اما امام خمینی (ره) دستور دادند که بروید و حصر آبادان را بشکنید. . “

آیت الله الهادی الهادی ادامه داد: مردم با شجاعت و ایمان وارد میدان شدند و لشکر ۷۷ خراسان به حرکت در آمد و مردم محاصره حسرآباد را شکستند و در هشت منطقه دشمن را شکست دادند. سال های دفاع مقدس از این لحظه آغاز شد.

وی گفت: اکنون فضای مجازی در اختیار دشمن است و طبق دستور جهاد تابعین مقام معظم رهبری باید اقشار تحصیلکرده و متدین فضای مجازی را تغییر دهند.

امام جمعه مشهد با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: توطئه های دشمن شکست خورده و این فتنه نیز مانند سایر فتنه ها جز بدبختی برای دشمن به ارمغان نیاورده است.

وی هشدار داد: اکنون دشمن از عملیات معنوی در ایام فتنه استفاده می کند و پس از فتنه دارای برخی اموال ناشناخته برای اهداف شوم خود است.

آیت الله الهادی الهادی گفت: برخی ناآگاهان با اشاره به رفتار یک دختر کوچک جاهل و متوهم، بدشانسی او را ناشی از بزرگ شدن در فضای انقلابی کشور می دانند، اما اینها خواهران محجبه و بیشماری هستند. . مملکتی که در عرصه های مختلف ظاهر می شوند، نمی بینند چه خبر است، تربیت نظام و انقلاب نیستند؟

وی افزود: آیا شهدای جوان جامعه امروز از جمله شهید حاجی حاجی در دهه ۷۰ سالگی نیستند و در این انقلاب و تحت هدایت رهبری تربیت نشده اند؟

امام جمعه مشهد افزود: این افراد ناآگاه که به دلیل مشکلات اخیر در جامعه و تربیت انقلابی جامعه، ناآگاهانه سوژه عملیات معنوی دشمن شده اند، این افراد به اسلام حمله خواهند کرد.