انتقال بیش از ۱۰ هزار زائر از البرازی به مرزهای کشور


به گزارش خبرگزاری فارس، علی زندی فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز امروز در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: همزمان با آغاز سفرهای اربعین از روز سه شنبه از بیستم شهریور ماه آغاز می شود. تبدیل شدن ۱۰ هزار و ۵۲۳ البرز با ۳۸۱ سرویس کشتی و وسایل نقلیه عمومی به مرزهای مهران، شلمچه، چذابه و خسروی منتقل شد.

وی افزود: در این مدت ۹ هزار و ۸۲ زائر با ۳۲۵ دستگاه اتوبوس به بندر مهران، ۲۳ زائر با یک دستگاه اتوبوس به بندر شلمچه، ۵۳ زائر با سه دستگاه اتوبوس به بندر چذابه و ۱۳۶۵ زائر با ۵۲ دستگاه اتوبوس به بندر خسروی منتقل شده اند. اتوبوس ها ساخته شده

این مسئول تصریح کرد: با توجه به نیاز به سفرهای داخلی مسافران در این مدت، حمل و نقل عمومی اعم از اتوبوس، مینی بوس و سواری نیز بر اساس نیاز این استان برای جابجایی مسافران فراهم شده است و در این مدت ۶۵ هزار و ۳۰۶ مسافر را جابجا می کند. طی ۴ هزار و ۸۹۷ از استان البرز به شهرهای مختلف کشور منتقل شدند.

زندی فر با بیان اینکه در مجموع ۷۵ هزار و ۵۵۹ مسافر و زائر استان البرز طی ۵ هزار و ۲۷۸ سفر از طریق کشتی های حمل و نقل عمومی به مرزهای کشور یا به داخل کشور منتقل شدند، گفت: به شهرستان ها منتقل شده اند. : اقدامات لازم انجام شده است. این امر برای بازگشت زائران اربعین انجام شده و از حداکثر توان ناوگان حمل و نقل عمومی استان برای خدمت رسانی به زائران در مرزها و به ویژه بندر مهران استفاده شده است.

انتهای پیام/ج
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید