امام جمعه قرچاق: پارک های شهر برای خانواده ها مناسب نیست/ لزوم مبارزه با حضور معتادان در اماکن عمومی


به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، امام جمعه قرچک، حجت الاسلام اسماعیلی در جلسه شورای فرهنگی و مردمی شهرستان قرچک با اشاره به موضوع اربعین حسینی اظهار داشت: موضوع اربعین حسینی از همه مهمتر است. بخشی است ما باید به مسئله اربعین توجه کنیم، اربعین نماینده نهضت و هدف قیام امام حسین است.

وی با انتقاد از وضعیت پارک های شهر قرچک گفت: پارک های شهر محل خانواده ها نیست، حضور معتادان متجاهر و حضور عده ای که در پارک ها و اماکن عمومی جمع می شوند و صحبت و عمل می کنند مناسب خانواده ها نیست. باید به این مسائل رسیدگی شود.

امام جمعه قرچاق با اشاره به فعالیت های پایگاه بسیج افزود: پایگاه بسیج فرهنگ را تهدید می کند، بسیج باید زمینه ساز توسعه فرهنگ در جامعه باشد، بسیج در عرصه فعالیت های فرهنگی بسیار مهم است.

حجت الاسلام اسماعیلی بر دوستی با مردم تاکید کرد و گفت: باید در بین مردم باشیم تا مشکلات را به خوبی حل کنیم، باید حرف مردم را بشنویم، شاید بتوانیم با این کار چیزی را حل کنیم. مشکلات فرهنگی و اجتماعی.

نظارت مستمر بر اصناف باید به صورت میدانی و با مداخله صورت گیرد

علیرضا فتحی نژاد فرماندار قرچک نیز در جلسه شورای فرهنگی عمومی این شهرستان توضیح داد: موضوع فرهنگ برای جمهوری اسلامی ایران مورد توجه است و هدف از تشکیل جلسه شورای فرهنگی و عمومی ترویج فرهنگ است و یک موضوع فرهنگی است. اهمیت مسائل فرهنگی در سطح کشور را برجسته کنید.

وی گفت: جلسات باید مرتب و منظم برگزار شود، ریاست اطلاعات و فرهنگ که دبیرخانه شورای ملی فرهنگی است باید شاهد تداوم جلسات ماهانه با مسئولان باشد.

فرماندار قرچک بر حل مسائل فرهنگی تاکید کرد و افزود: مواردی که مطرح شده باید در کمیته های مختلف که بر عهده نهادهای ذیربط است با همکاری سایر نهادها و نهادها بررسی شود تا مشکلات یک به یک حل شود.

فتحی نژاد تصریح کرد: نظارت بر حضور صنف فروشندگان به ویژه در میدان و تداوم تداخل در بازار ضروری است.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید