اقبالی: کارکنان های پایین صحنه در کارکنان سراسری تاثیرگذار هستند/ ۲ گل زدیم با این حال تعدادی از گل نزدیم


مسعود اقبالی در ذکر شد وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دانستن درباره شکست ۲ بر صفر کارکنان سراسری مقابل کره جنوبی ذکر شد: اگر همه گیمرها کرونا {در این} کارکنان حضور داشتند، این دیدار همچنان برای ما دردسرساز بود از ما هستیم. کره جنوبی بیشتر اجتناب کرده اند چیزی کدام ممکن است کارکنان سراسری ما آرم داد، نبود گیمرها ما اجتناب کرده اند تذکر روحی برای این ورزشی کنار هم قرار دادن هستند، در نیمه اول علاوه بر این ۴-۵ دقیقه ابتدایی ورزشی کدام ممکن است جایگزین گلزنی داشتیم، کره جنوبی در اختیار داشت. بقیه ورزشی را انصافاًً در اختیار داشتند.

وی افزود: در نیمه دوم با اجتناب کرده اند انگشت دادن شجاع خلیل زاد عالی سوئیچ غیرمنطقی در کارکنان داشتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند عارف غلام کدام ممکن است به هیچ وجه در پست جناح راست ورزشی نکرد {در این} پست استفاده کردیم. ناراوکان را اجتناب کرده اند ابتدا شناخته شده به عنوان هافبک دفاعی در کارکنان داشتیم در حالی کدام ممکن است هافبک دفاعی هم باید طراحی تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشی تنبل. در پایان این سیستم هایی کدام ممکن است در افکار معلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کادرفنی بود در پایین ورزشی اجرا نشد. در جناح های کره ای به سادگی به ما گل می زدند با این حال چون {در خانه} بودیم به سادگی توپ ها را مخلوط می کردیم با این حال در نیمه دوم کدام ممکن است حمله می کردیم پاس های مضر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان های گلزنی بیشتری کشتی می کردیم. در نیمه دوم نیز یکی ۲ مکان برتر برای گلزنی داشتیم کدام ممکن است یکی را سردار آزمون اجتناب کرده اند انگشت دادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکس را صیادمانچه. اگر ترمی بود مکان شکارش را می گرفت با این حال شکارچی با عملکردش می گوید باید تا حد زیادی به فکرش باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به او فضای بیشتری بدهیم.

اقبالی با ردیابی به گل اول کره ذکر شد: گیمرها باید در پایین محوطه جریمه هفت نفر را مهار می کردند یا وقتی او پا به توپ می شد توپ او را مهار می کردند. گل اول را عابدزاده بر عهده داشت با این حال با صد در صد کره جنوبی یکی ۲ جایگزین گلزنی هم داشت. ما ۲ گل به کره جنوبی زدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حد زیادی گل نزدیم. در گذشته اجتناب کرده اند ورزشی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره، ورزشی ژاپن را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرالیا اجتناب کرده اند تلویزیون چاپ شده می شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند در گذشته {در سراسر} آسیا چاپ شده می شد. شک نکنید استرالیا در مسابقات مقدماتی سودآور تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به جام جهانی می رسد، با این حال وقتی مقابل کارکنان آسیایی مثل کره جنوبی با مشکلات زیادی مواجه می شویم، در جام جهانی می خواهیم چه کنیم؟! خروجی خیلی بیشتر اجتناب کرده اند بازیکنانی بود کدام ممکن است در پایین بودند.

سرمربی کنفدراسیون فوتبال آسیا ذکر شد: چرا اجتناب کرده اند مدافعان جناح راستی چون عادل حردانی، وریا غفوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید رامین رضاییان در کارکنان سراسری به جای آن صادق محرم محروم استفاده نشدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها غیرتخصصی به خدمت گرفتند. این پست می گوید کارکنان های پایین صحنه در کارکنان سراسری ما تاثیرگذار هستند. هم روی مهره را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بر انواع گیمرها تاثیر می گذارد. معلم کارکنان سراسری باید محبوبیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعلان مناسب اجتناب کرده اند قابلیت بازیکنانش داشته باشد. وقتی می بینید اشخاص حقیقی خارج اجتناب کرده اند ملت بیشتر اجتناب کرده اند اعضای بی نظیر کارکنان سراسری هستند، دچار تردید می شوید.

وی با ردیابی به قابلیت فنی مربیان ذکر شد: وقتی حریف با سیستم ۴-۳-۳ ورزشی می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است با سیستم ۴-۲-۳-۱ ورزشی می کنید باید دیگری برنامه ها را بشناسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدانید کدام ممکن است در عرض ۹۰ دقایق.” در هر مورد دیگر شبیه به شرایطی کدام ممکن است برای کارکنان سراسری مقابل کره جنوبی پیش به اینجا رسید برای ما تحمیل تبدیل می شود. کره ای ها انصافاًً مدیریت مسابقه را در اختیار داشتند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول سریع دهید