افزایش ۲۶ درصدی مصرف بنزین در زنجان


حمید حبیبی، مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: جلسات کار گروه تجزیه و تحلیل مصرف فرآورده‌های نفتی به صورت منظم و ماهانه برای بررسی علل افزایش یا کاهش مصرف فرآورده‌های نفتی در استان برگزار و بر اساس آمارهای به دست آمده از فعالیت بخش‌های مختلف حمل و نقل، صنایع، کشاورزی و… برنامه‌ریزی‌های مدون تامین و توزیع سوخت انجام می‌شود.
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان افزود: مصرف بنزین در فروردین ماه سال ۱۴۰۱ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۲۶ درصد افزایش مواجه بوده که این افزایش ناشی از افزایش ترددهای جاده‌ای و شهری به علت برداشته شدن محدودیت‌های کرونایی و افزایش سفرهای نوروزی بوده است.

وی گفت: تأمین و توزیع سوخت مورد نیاز مجاری عرضه بنزین و نفتگاز و مصرف کنندگان عمده و جزء در همه روزها از اولویت‌های شرکت ملی پخش  فراورده‌های نفتی ایران است.

حبیبی گفت: در حال حاضر نیز تمامی جایگاه‌های عرضه سوخت مایع و CNG استان (۱۰۰ باب جایگاه) آماده تأمین، ذخیره و عرضه سوخت بوده و تأکیدا با ارائه امکانات و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با انتشار ویروس کرونا به صورت ۲۴ ساعته به مشتریان است.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید