اصلاح طلبان نگاهی کاسبی به خط امام دارند


حسین عبداللایی فر، معاون بسیج اساتید در گفت وگو با خبرگزاری فارس درباره دخالت اصلاح طلبان در طرح امامت گفت: دولت متهم به عبور از خط امام است.

وی افزود: این موضوع را در اعتراض اصلاح طلبان به سرود فرماندهی می توان دید. ظاهراً مدعی هستند که نامی از امام در این سخنرانی مبارک نیامده است، اما در حقیقت نگرانند که چرا مردم از آنها روی گردان می شوند و به سمت فرهنگی می روند که امام زمان نیست.) و بستگی به رهبران دارد. انقلاب..

عبداللهی افزود: دغدغه آنها از دست دادن پایگاه اجتماعی است، اما برای انحراف افکار عمومی مدعی می شوند که نقش اندیشه های امام راحل کمرنگ شده است در حالی که دغدغه بنیانگذار انقلاب را دارند. خودت

این استاد دانشگاه با بیان اینکه اصلاح طلبان خط امام را یک تجارت برای کسب قدرت می دانستند، گفت: از امام فراتر رفته بودند، باید واکنش نشان می دادند، اما سکوت کردند.

عبداللهی دلیل اصلی تلاش آنها برای عزل امام را تضاد برخی از افکار و اهداف بنیانگذار انقلاب با سیاست های آنها دانست و گفت: امام شعارها را می بیند اما به فکر آنهاست. همچنین احکام اسلام.

وی خاطرنشان کرد: امام بر اساس شرع فتوای ترور سلمان رشدی را صادر کرده بود اما چرا این افراد از این فتوا دفاع نمی کنند؟ وی گفت: در این موارد اصلاح طلبان علیرغم ادعای خود از امام عبور می کنند زیرا می خواهند امام را طوری جلوه دهند که با عقل منافات نداشته باشد.

این استاد دانشگاه افزود: مشکل اصلاح طلبان این است که اگر از اندیشه های ائمه و رهبری دفاع کنیم، در اصل سیاست خود که مبتنی بر خط روشنفکری است، مشکل ایجاد می کنیم.

معاون تفسیر و بیان جامعه بسیج اساتید کشور خاطرنشان کرد: رهبری همواره به خط امام و کسانی که مدعی مخالفت با تفکر امام هستند اشاره کرده و سعی در تخریب شخصیت ایشان دارند. وی با بیان اینکه اصلاح طلبان تا حدودی در حال دفاع از امام هستند، نظرات معماران انقلاب را در تضاد با افکار خود نمی بینند، آنها سعی دارند چهره ای جدید و مخدوش از امام نشان دهند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید