اسکوچیچ در تکرار آمار کیروف ناکام ماند / دراگان در ورزشی شانزدهم شکست خورد


به آموزش داده شده است فانئوس،

کارکنان سراسری فوتبال ایران درست در این لحظه در نهمین دیدار شخصی در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با نتیجه ۲ بر صفر مقابل کره جنوبی شکست خورد تا به کلاس دوم جدول سقوط تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدرنشینی را اجتناب کرده اند بازو بدهد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این برخی اجتناب کرده اند اطلاعات تاریخی شخصی را اجتناب کرده اند بازو بدهد.

این مقدماتی شکست کارکنان سراسری در دوران حضور دراگان اسکوچیچ بود. سرمربی کروات کدام ممکن است در ۱۵ ورزشی زودتر روی نیمکت کارکنان سراسری پیروز شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه جذب می کند کسب کرده بود، در پایان در شانزدهمین ورزشی شکست خورد تا رکورد تاریخی کارلوس کی فرآیند کدام ممکن است در فینال در اطراف مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ شکست نخورده بود، بشکند. به بهترین کارکنان سراسری. دنیای فوتبال را یک بار دیگر بسازید.

فینال باخت این کارکنان در مرحله بسته شدن مقدماتی جام جهانی به ۲۴ آبان ۱۳۹۱ برمی گردد. شاگردان کی فرآیند در ورزشگاه آزادی مقابل ازبکستان با نتیجه منصفانه بر صفر شکست خوردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا بعد اجتناب کرده اند حدود ۱۰ سال این کارکنان یک بار دیگر شکست خورده است.

کره جنوبی با این برد سودآور شد پس اجتناب کرده اند هفت مسابقه به مصاف ایران برود. فینال بار این کارکنان در ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ در مرحله اول چهارم بسته شدن جام ملت های قطر ۲۰۱۱ کارکنان سراسری کشورمان را شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا بعد اجتناب کرده اند تحویل داد ۱۱ سال اجتناب کرده اند ایران لذت می برد.

انتهای پیام/