اسکار ایزاک برهنگی کامل مردانه را با پیچ و تاب هنری در "صحنه هایی از ازدواج" به ما می دهد

اسکار ایزاک برهنگی کامل مردانه را با پیچ و تاب هنری در “صحنه هایی از ازدواج” به ما می دهدHBO ها صحنه هایی از ازدواج این در اصل یک زمین بازی جادویی برای دو بازیگر آموزش دیده در جولیارد مانند اسکار ایزاک و جسیکا چستین است. دو دقیقه مونولوگ در یک زمان ، کاوش در قسمت تاریک صمیمیت و آنها بازگشت خود را در اینگمار برگمان در سال 1973 ، یکی از تحسین برانگیزترین پروژه های تلویزیونی که تا به حال ساخته شده بود ، انجام دادند. صحنه های ازدواج این پروژه ای است که از بازیکنان می خواهد تا عمق داشته باشند و به شیوه های جدید و وحشتناک آسیب پذیر شوند. می دانید ، مثل آویزان کردن دانگ است. اسکار ایزاک دیشب به طور کامل به میدان رفت صحنه هایی از ازدواج و بله ، به همین دلیل امروز صبح در توییتر پرطرفدار شد.

صحنه هایی از ازدواج جاناتان (اسکار ایزاک) و میرا (جسیکا چستین) داستان زوجی از طبقه متوسط ​​رو به بالا را روایت می کنند که سعی می کنند بفهمند آیا می خواهند ازدواج کنند یا طلاق. در قسط دیشب ، صحنه هایی از ازدواج در قسمت 4 “بیسوادان” ، این دو تصمیم می گیرند که کارها را به پایان برسانند ، اما این ابتدا شروع نمی شود. جاناتان و میرا در خانه زیبای خود ملاقات می کنند و مهاجران برای تخلیه خانه آماده می شوند. اما قبل از امضای اوراق طلاق ، شروع به رابطه جنسی بسیار داغ می کنند. این مانند بخار است ، مردم. و این نشان دهنده جذابیت عجیبی است که دو نفر می توانند داشته باشند ، حتی اگر دیگر نتوانند با یکدیگر ازدواج کنند.

این لحظه ای از آسیب پذیری احساسی است که از طریق آسیب پذیری جسمی زنده می شود. و ایزاک با نگاه کردن به منقار کم نور خود در دوربین پس از تمام شدن این موضوع ، بر این امر تأکید می کند. بعد از اینکه این دو سرانجام از هم جدا شدند ، میرا چستین به آنها پیشنهاد می کند که آنها را در آغوش بگیرند و غذا بخورند (اگرچه او عامل جدایی بود). جاناتان ایزاک موافقت می کند ، اما او بین پاهای خود را نگاه می کند و می دانید که او باید چه حرکاتی را انجام دهد … دوربین او را زیر دوش دنبال می کند ، جایی که او وقت می گذارد تا خود را از رابطه جنسی خود پاک کند.

برهنگی جلویی اسکار ایزاک صحنه هایی از ازدواج این آخرین باری است که بازیگران امسال اجازه می دهند اندام تناسلی (یا پروتز آلت تناسلی) خود در تلویزیون صحبت کنند. ما اوایل تابستان امسال آن را دریافت کردیم رابطه جنسی / زندگیصحنه دوش و نیلوفر سفیدلحظه “توپ های بزرگ”. صحنه هایی از ازدواج هرچند احساس متفاوتی دارد. برهنگی آیزاک نه به نگرانی های مردانگی ، بلکه به صمیمیت برهنه ای که پس از از بین رفتن اشتیاق ظاهر می شود ، وابسته نیست. در مورد نقطه ای در رابطه جاناتان و میرا استعاری به نظر می رسد. ماه عسل تموم شد عشق (نوعی) از بین رفته است. حالا جاناتان باید خودش را جمع کند و نظافت کند.

بنابراین ، بله ، اسکار ایزاک درست به جبهه رفت. صحنه هایی از ازدواجبه (در ساعت 5:50 بعد از ظهر ، برای شما منحرفانی که اهل هنرهای زیبا نیستند!) با این حال ، ایزاک به جای یک شوخی یا فقط قلقلک دادن ، این کار را برای استعاره بزرگتر در بازی انجام داد. او یک هنرمند واقعی است ، او اسکار ایزاک است. و دانگ آویزان می شود ، روی فرش قرمز با بازوی جسیکا چستین عشق می ورزد و هر کاری لازم باشد انجام می دهد. صحنه هایی از ازدواج عدالت … و من شما را مجبور به تماشا می کنم.

کجا پخش شود صحنه هایی از ازدواج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *