از همه امکانات برای خدمت به شهدای جامعه استفاده کنید


به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد ظاهر امشب در نشست ستاد ترویج فرهنگ و فرهنگ ایثار لرستان در خرم آباد اظهار داشت: فصل جدیدی از شهادت در این کشور گشوده شده است. انقلاب اسلامی که منجر به پیدایش ادبیات گوناگون در جهان شد.

وی تصریح کرد: نظام فکری که برای همه چیز ارزش مادی قائل نیست، بنیان اندیشه ای که ارزش جانفشانی در پیشگاه خداوند را دارد و بهای آن را خود خداوند می پردازد.

استاندار لرستان با بیان اینکه شهدا خارج از ارزش های مادی جان خود را فدا کردند، افزود: این تفاوت اساسی انقلاب با جوامع غربی است.

زوار گفت: در سرود سلام فرمانده مسائل مختلفی از جمله ولایت، گام دوم انقلاب، جوانی و… از قطعات ناب مطرح می شود که می تواند بر نسل های دیگر سایه افکند.

وی با بیان اینکه باید از همه امکانات و ظرفیت ها برای خدمت به جامعه ایثارگران استفاده کرد، افزود: می توان در این زمینه به خوبی عمل کرد.

استاندار لرستان بر لزوم جذب اعتبارات برای نهادهای فرهنگی تاکید کرد و گفت: در جلسه هفته آینده گزارشی از عملکرد کمیته های کنگره و پیشرفت برنامه ها ارائه خواهیم کرد تا بتوانیم تصور روشنی از این موضوع داشته باشیم. روزهای باقی مانده.” برای هموار کردن راه.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید