از بین بردن چربی شکم به طور طبیعی در ۳ مرحله

برای از بین بردن چربی شکم به طور طبیعی و سریع، سه مرحله ساده وجود دارد که باید برای تغییر سبک زندگی خود انجام دهید. شما باید بدانید که نمی توانید کنترل کنید که کجا چربی بدن را از دست می دهید – این یک افسانه است!

بهترین راه برای از بین بردن چربی شکم، برنامه ریزی و پایبندی به آن است:

۱. اول، شما باید کالری کمتری مصرف کنید، بنابراین باید برنامه‌ای در مورد چگونگی انجام آن تنظیم کنید. یک روش تقریباً اشتباه این است که یک لیست خواربار جداگانه برای خود تهیه کنید و هنگام خرید مواد غذایی فقط موارد موجود در آن لیست را دنبال کنید.

در مرحله بعد، روی یک مجله شخصی روزانه سرمایه گذاری کنید تا بتوانید وعده های غذایی خود را از شب قبل برنامه ریزی کنید. سپس، روز بعد پس از اتمام هر وعده غذایی، به سادگی کنار هر ورودی یک علامت چک بنویسید.

اگر نوشابه‌های شیرین یا الکل می‌نوشید، پیشنهاد می‌کنم خود را به حداقل نصف چیزی که معمولا می‌نوشید محدود کنید و ببینید چطور پیش می‌رود. حذف کامل اقلامی که از آنها لذت می برید سریعترین راه برای ناامیدی و شکست رژیم غذایی است.

فکر کنید – “کمی” – و به تدریج عادات ناسالم خوردن و آشامیدن را با عادات سالم جایگزین کنید.

۲. یک روال پیاده روی را شروع کنید. این یکی واقعا آنقدرها هم سخت نیست. اگر مجبور هستید فقط با ۵ تا ۱۰ دقیقه در روز شروع کنید و تا ۴۵ دقیقه در روز افزایش دهید. شما در نهایت لاغرترین فرد در بلوک خواهید بود! مجدداً، پس از رسیدن به هدف روزانه خود، پیشرفت خود را با قرار دادن یک علامت چک در ژورنال خود ثبت کنید.

۳. با انجام کرانچ یا نشستن روی سفت کردن قسمت شکم خود کار کنید. در اینجا لازم نیست زیاده روی کنید. اگر مجبورید به سادگی با ۱ نشستن و ۱ کرانچ شروع کنید!

نکته اینجاست که تون ماهیچه های زیرین خود را محکم کنید تا زمانی که چربی شروع به از بین رفتن می کند، سفتی در قسمت میانی شما به مراتب بیشتر به چشم می آید. بهترین راه برای کاهش وزن و کاهش چربی شکم به طور طبیعی، ایجاد تغییرات تدریجی با حذف غذاها و نوشیدنی های ناسالم و شروع به ورزش مداوم است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر