ارسال ۴ پزو به نقاط مختلف خراسان جنوبی


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی روز جمعه ۱۳ خردادماه از تبعید مقیم و غیر مقیم از قم خبر داد. مشهد به صورت انفرادی یا در قالب گروه های تبلیغی در شهرها، بخش ها و روستاها فعالیت های تبلیغی انجام می دهد.

حجت الاسلام قناعت تاکید می کند مصادف با ۱۴ خرداد و گرامیداشت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد می باشد. دانش سیاسی در حوزه شهری و روستایی مختص مساجد و هیئت های مذهبی استان است، افزود: تبلیغات ویژه همه طلاب خراسان جنوبی به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره) و دهه کرامت برنامه هایی در نظر گرفته شده است. “

وی گفت: این برنامه های فرهنگی شامل اقامه نماز جمعه، خطبه ها، سخنرانی، احکام خوانی، قرائت احکام هادی بزرگ در نامگذاری سال، مراسم عزاداری به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و کریمه شامل جشن می باشد. دهمین سالگرد میلاد مسیح. سخنرانی در سیره و روش اهل بیت علیهم السلام. عفاف اهل بیت علیهم السلام، ساده زیستی امام خمینی (ره)، شرح جایگاه و نقش ولایت، ولی فقاهت در جامعه، حجاب و عفاف، فرهنگ نفس. – ایثار و شهادت، بصیرت و آگاهی جامعه، تأکید بر نیازهای مادران و جمعیت، احیای مردمی و منکرات، اقتصاد مقاومتی، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ، سخنرانی مذهبی، تحکیم خانواده، ترویج راه های اسلامی برای دادن. اهمیت مقابله با زندگی، از طریق زندگی غربی، پیش بینی شده است.

جشن های قیام ۱۵ خرداد در مساجد و شهرستان های استان به ویژه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام ۱۵ خرداد برگزار می شود.

انتهای پیام/ ۳۶۳۵ / د
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید