ارتقای اقتصاد محلی و اشتغال با تکمیل طرح جامع پایانه مرزی رازی


به گزارش خبرگزاری فارس، پیمان آرام رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی برای اولین بار به منظور شرکت در مراسم سالگرد شهادت امام خمینی (ره) در مصلی اعظم به خویی سفر کرد. وی همچنین از احداث پایانه مرزی رازی و پروژه‌های بهسازی راه‌های روستایی خبر داد و گفت: با تکمیل پروژه‌های مختلف عمرانی در این پایانه مرزی، اقتصاد و اشتغال منطقه بهبود می‌یابد و بهبود چشمگیر و مسافران بهبود می‌یابد. با آن سفر کنید ایمنی و راحتی و استانداردهای لازم.

وی افزود: پایانه مرزی رازی یکی از زیباترین پایانه های مرزی استان و کشور خواهد بود که به دلیل همجواری با استان وان در آینده نزدیک افتتاح می شود و اولین انتخاب مسافران خواهد بود. و بازرگانان هر دو کشور.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با بیان اینکه توسعه حمل و نقل تاثیر بسزایی در توسعه زیرساخت های منطقه دارد، افزود: به دنبال استانداردهایی برای توسعه باشید. استان

بازدید از پروژه های بهسازی و آسفالت راه های روستایی بلژیک به طول ۵ کیلومتر و همچنین ۵ کیلومتر در امتداد محور روستایی حبش – نجیب آباد برنامه های سفر وجود دارد. راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی به شهرستان.

در پایان این بازدید یک روزه، مسئولان با کارکنان و رانندگان اداره راه و ترانسپورت خوست دیدار و مشکلات آنان را در بخش‌های مختلف اداری، معاشات، امتیازی و عمرانی شنیده و برای رفع آن رهنمودهای لازم را ارائه کردند. مشکلات صادرات

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید