اخبار فارسی روح جمهوری اسلامی


یادداشت خبر فارسی – مهدی فضلی: امام بزرگوار روح جمهوری اسلامی است، اگر این روحیه از نظام جمهوری اسلامی گرفته شود و نادیده گرفته شود، نقشی بر دیوار می ماند.» آخرین بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی ارائه شد.

این یادداشت تلاشی است برای توضیح جنبه هایی مانند:

اولاً این عبارت حاکی از آن است که جمهوری اسلامی یک موجود زنده است

موجودات زنده بیمار و بالا و پایین هستند در عین حال، تا زمانی که روح در آن حلول است، زنده است و رطوبت تنها زمانی پدید می آید که روح از این بدن جدا شود.

بنابراین تا زمانی که یاد و راه خمینی زنده است، این نظام زنده خواهد بود و تمام تلاش ها برای تخریب نام و راه امام خمینی(ره) با هدف کشتن جمهوری اسلامی است.

روح می تواند به اندازه بدن بیمار و آلوده باشد و روح نیز می تواند آلوده باشد

بیماری روح جمهوری اسلامی با تحریف مکتب و راه امام خمینی (ره) امکان پذیر است، پس دشمنان بدانند که نمی توانند امام را از بین ببرند، اندیشه امام را تحریف کنند و برای تحریف بدنه نظام تلاش کنند. منبع تغذیه و انرژی است.

از سوی دیگر، هر چه روح نیرومندتر و هوشیارتر باشد، بدنی که چنین روحی در آن حلول است، هوشیارتر و هوشیارتر است. قدرت و سرعت این روحیه با دانش دقیق، عمیق و استفاده مستمر امکان پذیر است.

روح همیشه دارای ابعاد پیچیده و کشف نشده ای است، بنابراین خمینی باید دوباره شناسایی شود و ابعاد جدید او کشف شود.
حجاب زمانه از یک سو ائمه و انقلابیون را به پذیرش کاستی ها وا می دارد و از سوی دیگر فضای مخالفت و تنفر نسل های آینده انقلاب را نسبت به امام غافل و به تدریج از آن محروم می کند. امام بزرگوار انقلاب با خواندن این شعر

هرچه می گویم بیانگر عشق است
چون عاشقم خجالت میکشم

فرمودند: هنوز بسیاری از ابعاد شخصیت امام بزرگوار ما ناشناخته است. در واقع نسل کنونی انقلاب، نسل جوان ما به ویژه امام بزرگوار را نمی شناسد و درک نمی کند. عظمت امام را نمی دانند.

نکته چهارم این است که بهترین و صحیح ترین راه برای شناخت روحیه نظام جمهوری اسلامی، نشستن پای امام خمینی (ره) است که در ۳۰ سال گذشته حتی یک لحظه از حفظ نام خود کوتاهی نکرده است. زنده باد راه امام علی خامنه ای.

به درستی که حضرت آیت الله خامنه ای متواضعانه و متواضعانه فرمودند: امام از این متواضع بزرگتر است در حالی که فاصله زیادتر است. “فاصله نجوم است.” اما بدون شک تداوم مکتب امامت و زنده نگه داشتن روح نظام که روح القدس الله است بدون همراهی و پیروی خامنه ای امکان پذیر نیست و عمیق ترین معرفت و درک آن هادی بزرگ است. دوستی و هماهنگی با او بسیار شیرین بود.

در شناختی که از امام خمینی(ره) و حضرت آقا دارم تاکید می کنم هرکسی که می خواهد شخصیت و مکتب امام بزرگوار انقلاب یعنی امام زمان عظمای خمینی (ره) را بشناسد. حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب را دقیق، دقیق و عمیق بشناسید، زیرا ایشان آینه ای است که امام را صادقانه منعکس می کند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید