احداث مرکز جامع سلامت در اردبیل/ شورابیل به تجهیزات جدید ورزش های آبی مجهز می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، هفتمین جلسه رسمی شهرداری اردبیل عصر امروز به منظور بررسی احداث مرکز جامع سلامت شهرداری در پارک غنی زاده گان و افزایش تجهیزات دریانوردی در دریاچه شورابیل برگزار می شود و بودجه ارزیابی شد. .

مینا نهمین، یکی از اعضای شورای شهر اردبیل گفت: موافق کلیات قانون احداث مرکز جامع سلامت شهرداری و اجرای طرح های تشویقی و کاهش تعرفه ها است.

سلامت صفری یکی دیگر از اعضای شهرداری که از این طرح حمایت می‌کرد، گفت که با ساخت مرکز جامع سلامت در پارک غنی‌زادگان، دسترسی ساکنان حدود پنج منطقه به این درمانگاه فراهم می‌شود. آنچه انجام شده را نباید نادیده گرفت.

بهروز اسکندرپور یکی از اعضای شورای شهر پیشنهاد کرد که این پروژه با همکاری بخش خصوصی اجرا شود و در این زمینه با شهرداری همکاری شود. بخش خصوصی استقبال بیشتری خواهد کرد.

زهرا قدیمی درباره ساخت مرکز جامع سلامت شهرداری گفت: احداث ساختمان مرتبط با طرح جامع سلامت شهرداری یکی از وظایف مهم اعضای پنجمین دوره شهرداری است که کاهش خواهد یافت. تعداد مراجعه شهروندان به سایر کلینیک ها.” شی. .

پس از این جلسه طرح احداث مرکز جامع سلامت شهرداری با اکثریت آرا شهرداری اردبیل به تصویب رسید.

شورابل مجهز به مدرن ترین تجهیزات ورزش های آبی است

در ادامه طرح تجهیزات و تجهیزات آب بازی دریاچه شورابیل توسط اعضای شهرداری مورد بررسی قرار گرفت.

حبیب فتحی یکی از اعضای شهرداری اردبیل در خصوص این پروژه گفت: مجتمع تفریحی توریستی شورابیل ظرفیت عظیمی دارد که مغفول مانده و درآمد ثابتی برای شهرداری اردبیل خواهد بود.

در پایان بررسی، با موافقت اعضای شورای شهر، دریاچه شورابل یک اتوبوس شخصی، یک اتوبوس آبی، دو دستگاه اسکی روی آب، دو دستگاه جت اسکی، دو قایق، دو دستگاه پاراموتور و دو دستگاه خودرو اعطا شد. تابلوهای پرواز (پرواز در آب) مجهز خواهند شد.

انتهای پیام/۳۷۲۷/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید