اجرای مجازی ، پیاده روی و رول یک راه عالی برای فعال و متصل بودن است!


زن در حال دویدن و استفاده از ردیاب تناسب اندام

سال 2020 برای همه ما سال سختی بود. به دلیل همه گیری COVID-19 ، مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل مجازی شده اند. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های سلامتی شرکت ها ، برنامه های تناسب اندام مبتنی بر جامعه و مراکز تناسب اندام پزشکی در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا درهای خود را بسته اند. اما کسانی که به تناسب اندام متعهد هستند راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه ورزشی خود یافته اند. اکنون که تعطیلات زمستانی نزدیک است ، بیایید خلاق باشیم تا با هم فعال باشیم! دعوت از دوستان و خانواده برای پیوستن به رویدادهای تناسب اندام مجازی راهی عالی برای حفظ تناسب اندام و تشویق روحیه رقابت سالم است!

بیل تورن پیراهن مسابقه جاده Peachtree 2020 را در دست داردهر سال از سال 1970 ، گردهمایی کوچکی از بیش از 60،000 دونده (+، زیرا ثبت نام محدود است ، اما همیشه دوندگان بدون شماره وجود دارد) در 4 جولای در آتلانتا گرد هم آمدند.NS برای مسابقه 10K دویدن و ویلچر به نام Peachtree Road Race. هیچ مکان گرمتر یا مرطوب تری در آتلانتا در روز استقلال در سیاره زمین وجود ندارد ، اما ما هنوز در آنجا جمع شده بودیم و آماده بودیم تا بهترین کار را انجام دهیم (یا فقط برای تفریح ​​بدویم). می دویدیم و راه می رفتیم و شانه به شانه گرم ، عرق کرده بودیم و اکثر ما به شدت نفس می کشیم. فقط محیط مناسب برای شیوع ویروس کرونا! امسال ، باشگاه پیست آتلانتا ، از روی خرد خود (و احتمالاً به این دلیل که آنها می خواهند تمام پیراهن های مسابقه 2020 را اهدا کنند) ، یک رویداد کاملا مجازی ایجاد کرده است که امکان شرکت از سراسر جهان را فراهم می کند.

آیا مسابقات جاده ای Peachtree لغو شده است؟ هرگز! فقط امسال متفاوت است.

مسابقات مجازی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک مسابقه یا رویداد مجازی سازمان یافته هستید ، هزینه ورودی را پرداخت می کنید ، از برنامه یا ردیاب تناسب اندام برای اندازه گیری فاصله و زمان خود استفاده می کنید و نتایج خود را برای برگزارکنندگان ارسال می کنید. به همین راحتی! اغلب اوقات ، هزینه ورودی معمولاً شامل یک پیراهن پایان دهنده ، یک شماره مسابقه و “غارت دیگر” است. بسیاری از این رویدادها نیز به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت هزینه مسابقه مجازی ممکن است در بودجه یا منافع شما نباشد. مسابقه مجازی با خانواده و دوستان چطور؟ سازماندهی اینها کار سختی نیست و بسیار سرگرم کننده است. استفاده از ویژگی “Facetime” آیفون هنگام دویدن راهی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و مشارکت تمام اعضای خانواده است. اگر شما مانند خانواده های ما هستید ، ما همه جا هستیم ، چندین ایالت و صدها مایل دورتر. این واقعا به حفظ ارتباط و ارائه پشتیبانی کمک می کند. ما همچنین طیف گسترده ای از سنین و سطح آمادگی جسمانی داریم ، بنابراین 10K کامل (یا مسافت مشابه) برای ما رقابتی تر است یا پیاده روی مسافت مشخص برای تناسب اندام کمتر و بچه های کوچکتر می توانند کار کنند. اگر زمان و مکان را نمی توان تعیین کرد ، اما همچنان رقابتی هستید ، هر ردیاب تناسب اندام کار می کند. زمان (یا فاصله یا هر چیزی که موافق اندازه گیری آن هستید) را پیگیری کنید و سپس مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل از حق فخر فروشی خانواده تا مسابقات بعدی برخوردار است).

برای رویدادهای تناسب اندام مجازی کمک می خواهید؟ منابع زیر را بررسی کنید:

در این فصل تعطیلات ، زمانی را برای خانواده ، دوستان و تناسب اندام اختصاص دهید ، حتی اگر فقط بیرون از خانه بازی کنید ، با هم با سگ قدم بزنید ، یا یک رویداد تناسب اندام مجازی. با آرزوی موفقیت برای شما که در مسابقه جاده مجازی Peachtree یا هر رویداد تناسب اندام مجازی دیگر شرکت می کنید!

نویسندگان: والتر تامپسون ، دکترا ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا ، و Jammie Hopkins ، DrPH ، دانشکده پزشکی Morehouse

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *