اجرای طرح حکومت اسلامی به صورت پایلوت در بهشت


به گزارش خبرگزاری فارس، خداداد کاشفی شهردار فردیس در دومین جلسه شورای اداری این شهر که عصر امروز در محل سالن آسیب دیدگان منطقه ای از شهرداری فردیس برگزار شد، این سخنان را بیان کرد. وی گفت: جمهوری اسلامی یک نظام مردمی است و هدف آن خدمت به مردم است. و ما باید از این فرصت استفاده کنیم.»

وی افزود: با وجود گذشت ۹ سال از تاسیس فردوس، مشکل اصلی این شهرستان ضعف ساختار اداری و کمبود نیرو در سیستم اداری است که در بسیاری از مناطق نارضایتی و نارضایتی مردم را به وجود آورده است. “

فرماندار فردیس گفت: در این راستا مقرر شد طرح حکمرانی اسلامی و آبروی دولت در نظام اداری شهرستان فردیس از طریق آزمون سراسری اجرایی شود. اداره امور اداری و استخدامی.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت های مردمی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: نیروی انسانی خوب در شهرستان فردوس و ظرفیت های گسترده در عرصه های مختلف فرهنگی، ورزشی و هنری وجود دارد. و اگر رابطه ای شکل بگیرد بیشتر می شود.” حل مشکلات شهر و مردم بین دولت و مردم شتاب می گیرد.

کاشفی با بیان اینکه طرح های فعلی جوابگوی نیاز مردم نیست، گفت: تا ۱۵ روز دیگر با کمک ادارات شهرداری، مشکلات و سیستم شهر محاسبه و ساختار اداری طبق مصوبه ساماندهی می شود. برنامه ریزی کنید.” . با نیازهای شهر.

وی افزود: چارچوب کلی برای اجرای این طرح در سطح ملی در نظر گرفته شده و به صورت آزمایشی در شهرستان فردوس اجرا می شود. این ساختار با هدف استفاده از ظرفیت مردم برای ارائه خدمات بهتر به نیازها و کاستی های شهر و رفع مشکلات مردم و مشکلات شهرداری می باشد.

خودآگاهی اولین گام در اجرای طرح اصلاح حکومت اسلامی است.

علی خوش اقبال نماینده اداره امور اداری و استخدامی در دومین جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه ۹ سال از تاسیس فردوس می گذرد باعث شده است. بیش از ۹ سال است که ساخته نشده است یا با مشکلات اساسی مواجه است.

وی بر لزوم استفاده از ظرفیت مردم برای حل مشکلات و انجام کارها تاکید کرد: روز سیستم اداری ما را ندارد. بستر لازم برای بهره برداری از پتانسیل مردم را داشته باشید.»

این مقام مسئول گفت: حکومت‌داری اصلاحی اسلامی در رأس برنامه‌ها قرار دارد تا زمینه را برای اعمال اختیارات مردم در نظام اداری فراهم کند. در این طرح باید ظرفیت نظام اداری برای حرکت های مردمی مانند سازمان های مردم نهاد، گروه های جهادی و … قابل قبول باشد. باید در بخش های مختلف مشخص شود.

وی با اشاره به تغییر نگرش دستگاه های اجرایی و استخدامی نسبت به مردم به عنوان مدیران نزدیک به مسئولان شهرداری از دیدگاه مقامات عالی کشور گفت: . سپس تغییرات را در سطح استانی و کشوری دریافت کنید.

مشاور فرماندار فردوس در اجرای طرح حاکمیت اسلامی گفت: در این راستا اختیار نوسازی ساختار اداری و نیروی انسانی به ما داده شده است و شورای عالی اداری نیز آماده نتیجه و تصویب این طرح است. ” و سازمان برنامه و بودجه آمادگی تفویض اختیارات خاصی را دارد.

خوشحال اقبال بر لزوم خودآگاهی در نقاط مختلف شهر و آگاهی نسبت به مشکلات و ظرفیت های شهرستان از طریق ادارات تاکید کرد و گفت: راه های اطلاع رسانی لازم است. از استاندار خواسته شد تا این طرح را رعایت کند.

انتهای پیام/ج
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید