ائتلاف اقدام چاقی (OAC) آگاهی از سوگیری وزن و قلدری را در ماه آگاهی از چاقی در کودکان افزایش می دهد

ائتلاف اقدام چاقی (OAC) آگاهی از سوگیری وزن و قلدری را در ماه آگاهی از چاقی در کودکان افزایش می دهد


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی از چاقی در کودکان است و ائتلاف اقدام چاقی (OAC) این ماه را برای تشخیص سوگیری وزن و زورگویی که در کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی وجود دارد ، انجام می دهد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن در مدرسه توسط همسالان خود مورد تمسخر قرار می گیرند. “تعصب وزن در کودکان و نوجوانان همچنان یک عامل کلیدی برای نسل جوان ما است. ما می دانیم که اثرات قلدری می تواند در کودکان تا بزرگسالی ادامه یابد. کودکی که با چاقی زندگی می کند می تواند به اندازه کافی سخت باشد بدون این که با او بدرفتاری شود یا مورد قضاوت ناعادلانه قرار گیرد. زمان آن رسیده است که این تاثیر منفی را بشناسیم و برای جلوگیری از تعصب وزن تلاش کنیم. ”Joe Nadglowski رئیس و مدیر عامل OAC گفت.

در طول ماه سپتامبر ، OAC بر جمع آوری پول برای کمک به جلوگیری از سوگیری وزن و قلدری در دوران کودکی از طریق آموزش ، حمایت ، آگاهی و حمایت تمرکز خواهد کرد. با اهداء به OAC امروز در ObesityAction.org/Donate ، حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. همه مشارکت ها در جهت تبدیل جهان به مکانی بهتر برای کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی است.

ائتلاف اقدام چاقی (OAC) ، یک سازمان غیرانتفاعی ملی با بیش از 75000 عضو ، متعهد به بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، حمایت و حمایت است.

###

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *