آینده بسیار خوب و روشنی برای کشور در پیش است/ جمهوری اسلامی به اوج برنامه ریزی خود نزدیک می شود


فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دشمن همه نیروهای خود را به میدان نبرد فراخوانده است، گفت: دشمن از همه ابزار خود استفاده کرده تا ایرانی مقتدر و با عزت ساخته نشود. .

به گزارش ایرنا، سردار حسین آشتیری افزود: امنیت بزرگترین نعمت یک کشور است و امروز ایران به برکت شهدا کشوری آرام در منطقه است و خاورمیانه ناامن است.

وی تاکید کرد: در توطئه های اخیر دشمنان شکست خوردند و مردم با دشمنان جدا شدند، مردم به خوبی می دانند که اگر امنیت نباشد، سایر بخش های زندگی نیز دچار اختلال می شود.

آشتیری تصریح کرد: با وجود مشکلات اقتصادی و اقتصادی، آینده بسیار خوب و روشنی برای کشور در پیش است و همه اقوام و مذاهب با استقلال و حاکمیت دینی متحد شده اند، جمهوری اسلامی به اوج خود رسیده است و ما در مسیر درستی هستیم. و به یاری خداوند ایمان راسخ داریم.

وی افزود: نیروی انتظامی در راه دفاع مقدس در مبارزه با گروهک های ضد انقلاب، داعش و قاچاقچیان ۸ هزار و حدود ۵ هزار نفر کشته شده است.

فرمانده انتظامی کشور با بیان اینکه پیام و امید شهدای امروز این است که از عزت و پیشرفت ملی استان و کشور عدول نکنند، اظهار داشت: ارزش ها، حفظ سنت ها و صلح جامعه.

آشتیری خاطرنشان کرد: اگر مدافعان حرم نبودند حادثه تروریستی حرم شاهچراغ در سایر نقاط کشور تکرار می شد و تروریست ها علاوه بر حرم شاهچراغ نقشه های دیگری هم داشتند که با تلاش نیروهای امنیتی خنثی شد. نیروهای. نظارت بر ماموران اطلاعاتی.”

فرمانده انتظامی کشور به اهمیت برگزاری مجالس ایثارگران پرداخت و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و ایثار در کشور معادل مبارزه با آسیب های اجتماعی و فرهنگ سازی عمومی است.

وی گفت: دومین کنگره سراسری شهدای استان قم پنجشنبه هفته جاری در مسجد جمیکران برگزار می شود.

آشتیری با اشاره به جایگاه استان قم در برپایی انقلاب اسلامی گفت: قم به برکت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، علما و مدارس نقش بسزایی در برپایی انقلاب داشت. و به مدت هشت سال در این مدت نقش مهمی در تأسیس انقلاب اسلامی این کشور داشت. رزمندگان این استان نیز در جنگ شهدای زیادی از دست دادند و به میهن اسلامی هدیه دادند.

فرمانده قانون کشور خاطرنشان کرد: امروز کسانی که برای رفاه و آسایش مردم تلاش کردند مشغول جهاد هستند.