آیا پروویت بهترین برنامه کاهش وزن است؟

Pruvit یک مکمل غذایی است که به طور انحصاری از طریق بازاریابی شبکه ای توسط KetoOS تولید و توزیع می شود. این محصول ادعا می کند که یک روش جدید و علمی برای تولید کتون در بدن است که اعتقاد بر این است که به کاهش وزن سالم کمک می کند. این محصول را می توان در طیف وسیعی از اندازه ها و قیمت ها، از جمله نسخه بدون کافئین: ۳۰ وعده “در حال حرکت” در یک بسته ۱۶۰ دلاری خریداری کرد. همچنین در قالب جعبه با قیمت ۱۴۴ دلار موجود است. اگر برای عضویت ماهانه ثبت‌نام کنید، قیمت کمتری به شما پیشنهاد می‌شود، با ۳۰ شرط “در حال حرکت” ۱۴۴ دلار و یک جعبه ۱۳۳ دلار. به نظر می رسد بهترین معامله بسته VIP باشد که ۳۰ سهم در یک جعبه و ۴۵ شرط “در حال حرکت” به مبلغ کل ۳۵۰ دلار به شما می دهد.

چگونه کار می کند؟

هدف محصولات Pruvit این است که فرآیند کتوز را در بدن شما با استفاده از کتون های مشتق شده از منابع خارجی (بدن) شروع کنید، به جای اینکه مجبور باشید با خوردن یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات به این حالت دست یابید. Pruvit به عنوان یک مخلوط نوشیدنی عرضه می شود، بنابراین می توان آن را به راحتی با آب مخلوط کرد.

مواد تشکیل دهنده Keto-OS را امتحان کنید

اگرچه مقادیر مواد مختلف موجود در Pruvit به راحتی در دسترس نیست، وب سایت آنها ماده اصلی فعال را به عنوان بتا هیدروکسی بوتیرات، ماده ای که توسط بدن تولید می شود و به عنوان اجسام کتونی طبقه بندی می شود، فهرست می کند. بدن به طور طبیعی این ماده را در طی کتوز تولید می کند. فرض این است که با مصرف مستقیم آن، بدن شما راحت تر وارد کتوز می شود و از مزایای آن بهره مند خواهید شد. قرار دادن بدن در حالت ثابت کتوز، در طی یک دوره زمانی طولانی می تواند خطرناک باشد، زیرا اجسام کتون اسیدی هستند و می توانند شرایطی به نام کتواسیدوز ایجاد کنند. اما تاکنون هیچ عارضه جانبی مستندی از این محصول وجود نداشته است. سود همچنین حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، پودر استویا و کافئین در برخی نسخه ها است. مقدار دقیق این مواد ذکر نشده است. وب سایت آنها برخی از مطالعات را در مورد مزایای کتوز شرح می دهد. در حال حاضر هیچ تحقیق روشنی برای این محصول وجود ندارد.

موارد مثبت

  1. Pruvit در اندازه های مختلفی عرضه می شود.

  2. نوشیدنی های مخلوط به طور کلی به راحتی قابل نوشیدن هستند.

  3. کشتی های موتوردار ممکن است گزینه مناسبی باشند.

  4. استویا یک شیرین کننده طبیعی است.

  5. قیمت هر دو نوع بدون کافئین و بدون کافئین یکسان است.

  6. همراه با سیاست بازگشت وجه ۹۰ روزه.

موارد منفی

  1. محصول تا حدودی گران است.

  2. در حال حاضر هیچ تحقیق بالینی مرتبط با فرمولاسیون محصول وجود ندارد

راهنمای ویژگی ها

این محصول برای حفظ بدن در حالت کتوز برای تحریک کاهش وزن بدون نیاز به رژیم غذایی کم کربوهیدرات در نظر گرفته شده است.

تولید کنندگان توصیه می کنند آن را با یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات مصرف کنید.

ارائه عوارض جانبی

تاکنون هیچ عارضه جانبی از این محصول در صورت استفاده صحیح ثبت نشده است. سازندگان توصیه می کنند در صورت داشتن سابقه سنگ کلیه یا حساسیت به نمک با پزشک خود مشورت کنید.

میزان

تولیدکنندگان توصیه می‌کنند مصرف Pruvit را کاهش دهند و یک وعده را سه بار در روز مصرف کنند.

نتیجه

به نظر می رسد پروویت بر اساس برخی فیزیولوژی های بالینی پشتیبانی شده است. در اندازه های مختلف عرضه می شود. ضمانت بازگشت وجه خوبی دارند. با این حال، هیچ مطالعه بالینی وجود ندارد که فرمول خاص آن را نشان دهد. قیمتش تا حدودی بالاست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر