آیا زبان سفید و توده در گلو بخشی از علائم کاندیدا است؟ – کتوز از یک رژیم کم کربوهیدرات

دوست من می خواهد بداند که آیا زبان سفید و توده در گلو از علائم کاندیدا است؟ او یک روکش سفید روی زبان من دارد، زیرا این کار را انجام می دهد و باعث بوی بد دهان او می شود. همچنین، او فکر می کند که توده ای در گلویش دارد. او در حال تعجب است که آیا این مربوط به کاندیدا یا رفلاکس اسید یا هر دو است.

بسیاری از ما، مبتلایان به کاندیدا، زبان سفیدی را داریم که او گرفت، اما این کاندیدیازیس نیست، بلکه ناشی از سایر مخمرها است. من معتقدم این سندرم مخمر یکی از بدترین بیماری های موجود است، زیرا شما نمی دانید چه چیزی دارید.

پوشش سفید روی زبان خود نشانه پاکسازی و/یا کتوز است. جایی خواندم که وقتی کربوهیدرات/قند را کنار می گذارید و فقط پروتئین و چربی می خورید این اتفاق می افتد و طبیعی است. سعی کنید زبان خود را بتراشید و آب بیشتری بنوشید. با تمیزتر شدن بدن، پوشش پاک می شود. این واقعا منطقی است، زیرا وقتی کربوهیدرات را قطع می کنم برای من اتفاق می افتد.

بوی بد دهان یعنی کولون سمی. من هم سالهاست که گلو درد توده ای دارم. بعد از انجام یک سال و نیم برنامه از مرکز سلامت کاندیدا از بین رفت، اما همچنان مخمر واژینال داشت، بنابراین من واقعاً آن را توصیه نمی کنم. متوجه شدم که وقتی از یک رژیم کم کربوهیدرات پیروی می کنم، توده ای در گلویم ایجاد می شود. همیشه اتفاق میفته.

کتوز، که باعث می شود زبان سفید داشته باشید، چیز سالمی نیست، زیرا به این معنی است که شما خیلی سریع چربی می سوزانید و می تواند بر کلیه های شما آسیب برساند. ممکن است بخواهید با خوردن سبزیجات بیشتر، کربوهیدرات های خود را کمی افزایش دهید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر