آیا اهداف تناسب اندام شما قابل دستیابی است؟


ما اینجا هستیم ، در حال حاضر در نیمه راه سال هستیم. آیا اهداف تناسب اندامی را که برای سال نو تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ اوضاع چطوره؟

سالن های ورزشی Corpus Christi ما سنت تعهد سالانه برای بهبود خود را درک می کنند ، اما ما همچنین می دانیم که علاقه اغلب در چند هفته اول کمرنگ می شود. با انگیزه ماندن دشوار است ، به ویژه هنگامی که اهداف غیر واقعی هستند.

تعیین اهداف منطقی

اینجا معامله است. اهداف بلندمدت و بلند مدت تنها در صورتی عالی هستند که بتوانید به آنها برسید. حتی اگر هدفی را در نظر دارید ، وزن خاصی را که می خواهید به آن برسید ، به عنوان مثال ، توصیه می کنیم آن را در لقمه های کوچک مصرف کنید.

آهسته شروع کنید و آن را واقعی نگه دارید. صادق باشید. واقعاً می توانید به چه چیزی برسید؟ با اهداف دستیابی ناچیز شروع کنید. موفقیت های کوچکتر به شما کمک می کند تا در رسیدن به این هدف نهایی اعتماد به نفس پیدا کنید.

حرکت کن!

تعیین اهداف بسیار عالی است ، اما باید کاری در این زمینه انجام دهید! فقط صحبت نکنید – ورزش کنید و حرکت را شروع کنید! فعالیت تناسب اندام مورد علاقه خود را پیدا کنید و به آن پایبند باشید.

آیا انرژی دیگران به شما انگیزه می دهد؟ کلاسهای تناسب اندام گروهی شما را با احساسات مثبت احاطه کرده است – و می تواند سرگرم کننده باشد! آیا ترجیح می دهید تنها تمرین کنید؟ چه تمرینات قلبی باشد و چه قدرت ، تجهیزات تک ایستگاهی به شما این امکان را می دهد که به تنهایی ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم قالب تمرین را پیدا کنید که شما را مجبور به انجام آن می کند!

به خود پاداش دهید

با پیشرفت روزها و هفته ها – و متوجه می شوید که رفتن به باشگاه سخت تر و سخت تر می شود – هیجان و تعهد اولیه خود را برای مراقبت از خود به خاطر بسپارید.

و هنگام ظاهر شدن ، انجام کار و رسیدن به اهدافی که تعیین کرده اید ، به خودتان پاداش دهید.

شما سزاوار یک تبریک بزرگ و یک ضربه محکم و ناگهانی به پشت هستید – فقط به خودتان غذاهای پرکالری که کار سخت شما را خراب می کند ، پاداش ندهید!

همکاران تناسب اندام

ما به سلامت و تندرستی جامعه خود اعتقاد زیادی داریم و سالن های بدنسازی ما در Corpus Christi می خواهند در تناسب اندام شریک شما باشند.

بیایید با شما در این سفر قدم بزنیم. ما به شما در تنظیم این اهداف و برنامه ریزی برای دستیابی به آنها با ورزش و تغذیه مناسب کمک می کنیم.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *