آیا آموزش شخصی برای من مناسب است؟


آیا می توانید با هر یک از این عبارات تشخیص دهید؟

  • من تازه وارد باشگاه هستم و نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • من برای تمریناتم به راهنمایی نیاز دارم تا بتوانم بیشترین زمان را در باشگاه تمرین کنم.
  • به فلات رسیدم و از کارهای روزمره خود خسته شدم.

آیا هیچ کدام از اینها شبیه شما است؟ آموزش شخصی ممکن است راه حل شما باشد. شاید شما هرگز به آن فکر نکرده اید ، اما سالن های ورزشی Corpus Christi ما برای هر مرحله از آمادگی جسمانی مربیان شخصی دارند. هم مبتدیان ورزشگاه و هم ورزشکاران نخبه می توانند با هدایت یک مربی مجرب از یک شروع تازه بهره مند شوند.

آیا آماده شروع بازی تناسب اندام خود هستید؟ در اینجا چیزی است که می توانید از آموزش شخصی انتظار داشته باشید.

تجربه

مربیان شخصی متخصصان تناسب اندام هستند که آماده به اشتراک گذاشتن دانش خود هستند. این که آیا راه حل کاهش وزن ، بهبود سلامت یا توده عضلانی بیشتر است ، اطمینان از رسیدن به اهداف تناسب اندام هدف آنهاست.

هنگامی که برای اولین بار با یک مربی شخصی ملاقات می کنید ، او وقت می گذارد تا به شما گوش دهد و یاد بگیرد که می خواهید در سالن بدنسازی به چه چیزی برسید ، سطح آمادگی جسمانی فعلی خود را ارزیابی کنید و دریابید که از چه فعالیت های تناسب اندام بیشتر لذت خواهید برد.

عمل

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا برنامه ای برای دستیابی به موفقیت تدوین کنید. بسته به سطح آمادگی جسمانی و اهداف خود ، با هم یک روال معمول ایجاد خواهید کرد که از زمان تمرین شما به طور م andثر و کارآمد استفاده می کند.

آیا باید از ابتدا شروع کنید – یا به دنبال راهی جدید برای شروع سوخت و ساز بدن خود هستید؟ مربیان شخصی می توانند ایده های جدیدی را برای شروع یا شکستن این فلات ارائه دهند. دیدگاه های تازه همیشه کمک می کند!

مشوق

احساس دلسردی می کنید؟ مربی شخصی شما قهرمان تناسب اندام شماست که به شما کمک می کند با حمایت و الهام چشم خود را بر روی جایزه نگه دارید.

مسئوليت

این که آیا می خواهید آرامش خود را از بین ببرید یا برش دهید ، مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا در هدف بمانید!

نتایج

اهداف تناسب اندام و ترجیحات ورزشی شما هرچه باشد ، می توانید از تمرینات شخصی نتیجه بگیرید.

بهبود سلامتی و تندرستی به تعهد نیاز دارد ، ما این را درک می کنیم. گاهی سخت است. اما مربیان شخصی در Freedom Fitness طرفداران تناسب اندام شما هستند ، آماده اند تا شما را به موفقیت ، آموزش ، بسته بندی و تشویق کنند.

اولین قدم را بردار نزدیکترین مکان Freedom Fitness خود را بیابید و در مورد آموزش های شخصی در Corpus Christi اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *