آووکادو با نام دیگر

آووکادو با نام دیگر


خوش آمدی! در این ماه ما می خواهیم بر آنچه شما برای اولویت بندی سلامت خود نیاز دارید تمرکز کنیم. گاهی اوقات این شامل غذاهای سالم است که از بدن شما حمایت می کند در حالی که مفید است. شما همچنین سزاوار چیزی فوق العاده خوشمزه و بسته بندی شده با آنچه نیاز دارید ، هستید. اجتناب کنیم!

آووکادو نه ما نکردیم

ما به بهانه دیگری برای خوردن آووکادو بر روی یک تکه نان تست که با سبزیجات دیگر مخلوط شده یا به تنهایی میل می شود نیاز نداریم. این یکی از خوشمزه ترین غذاهای فوق العاده طبیعت است که سرشار از انواع ویتامین ها و مواد مغذی است – بدون ذکر طعم.

آووکادو همچنین حاوی مشتی پتاسیم ، الکترولیت اصلی است که به تنظیم مایعات در بدن و سلول های شما کمک می کند. همچنین یک رسانای عالی الکتریسیته است که به بدن شما کمک می کند تا سیگنال ها را به طور موثر ارسال کند. سرگرمی: آنها حاوی پتاسیم بیشتری نسبت به موز هستند!

سردرگمی ذهنی

اما این همه نیست!

یک آووکادو تنها 20 درصد از ارزش فولات روزانه شما را دارد. برای رشد و عملکرد سلول ها ضروری است.

برچسب آووکادو

بطور خلاصه؟ آووکادو عالی است!

زیرنویس وبلاگ

شما دنیای ما را تغییر می دهید

اگر شما هم مانند ما هستید ، #ملی_روز_گواکامول را به سبک خود جشن گرفته اید. اگر شما هم مانند ما هستید ، هنگام تهیه بهترین گوآک تقریباً هیچ ماده اولیه ای وجود ندارد. برخی از گزینه های سالم عبارتند از:

  • نوعی فلفل سبز مکزیکی
  • فلفل سبز
  • لوبیا سیاه
  • ذرت شیرین
  • قلعه

برای یک ضربه دودی اضافی ، می توانید نصف آووکادو یا گوجه فرنگی خود را قبل از افزودن به کاسه کباب کنید! گزینه های گواکامول بی پایان است.

guac شما چه چیزی را خاص می کند؟ نحوه تهیه آووکادو را در رسانه های اجتماعی به ما اطلاع دهید. ما مشتاقانه منتظر اضافه کردن آن به منوی خود هستیم.

Avoc-Out و Crush

هیچ زمان اشتباهی از سال برای لذت بردن از خواص آووکادو وجود ندارد. همیشه زمان مناسبی برای ارزیابی مجدد رژیم غذایی و ورزش است تا مطمئن شوید که در مسیر درست موفقیت هستید. ما همیشه اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم سلامت خود را در درجه اول قرار دهید ، بنابراین در تماس با ما دریغ نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *