آنچه مرگ الویس پریسلی در مورد چاقی به ما می آموزد

زندگی کلاسی است که همه ما باید در آن مشاهده کنیم و یاد بگیریم و افراد بهتری شویم. هیچ راهی بهتر از یادگیری از تجربیات عملی دیگران برای یادگیری وجود ندارد.

الویس پریسلی یک افسانه است. خواننده بزرگی که مسیرهای زیادی را طی کرد. با این حال علت مرگ او هنوز به طور قطعی مشخص نیست. آیا این داروهایی بود که مصرف می کرد؟ یا مصرف زیاد غذا که در نهایت باعث مرگ او شد؟ این وضعیت با این واقعیت پیچیده تر می شود که اعتقاد بر این است که او برخی از داروها را برای کنترل وزن خود مصرف می کرده است.

آیا رژیم غذایی الویس پریسلی او را کشت؟

همه ما برای زنده ماندن به حداقل ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰ کالری در روز نیاز داریم. افرادی که کارهای سنگین انجام می دهند و بنابراین کالری زیادی می سوزانند به کالری بیشتری نیز نیاز دارند، تا حدود ۱۰۰۰۰ کالری در روز.

الویس بیش از ۸۵۰۰۰ کالری در روز مصرف می‌کرد و در اطراف نشسته بود و هیچ کاری سخت‌گیرانه‌تر از جلو رفتن برای ورق زدن کانال‌های تلویزیونش انجام نمی‌داد. ۸۵۰۰۰ کالری برای زنده نگه داشتن یک فیل کافی است. رژیم غذایی مورد علاقه پریسلی روزانه یک رول نان ۳۰ سانتی متری پر از بیکن، کره بادام زمینی و مربای توت فرنگی بود. هر کدام حدود ۴۲۰۰۰ کالری داشت. الویس هر روز دو تنقلات را همراه با تنقلات دیگری مانند همبرگر و نان سفید سرخ شده می خورد.

پاسخ سوال ما این است، بله، الویس که صنعت موسیقی بی ثبات و رقابتی شدید را فتح کرد، با عطر و طعم جذاب غذا همخوانی نداشت. او فقط خودش را خورد تا مرد.

چرا اکثر سلبریتی ها مشکل وزن دارند؟

عصر الویس دوره جدیدی از سلبریتی های فوق ثروتمند را آغاز کرد. رسانه جدید تلویزیون به ایجاد نژاد جدیدی از سرگرم کننده های فوق العاده ثروتمند کمک کرد. الویس با قیافه خوب و رقص وسوسه انگیزش به ویژه برای آن مناسب بود. از آن زمان تاکنون دو مشکل به طور مداوم و مرتب با افراد مشهور فوق ثروتمند مرتبط بوده است. مواد مخدر و مشکلات وزن. برای اهداف این مقاله، ما بر مشکلات وزن تمرکز خواهیم کرد.

ذکر این نکته مفید است که بسیاری از این ستارگان بزرگ به معنای واقعی کلمه گرسنه بودند و درست قبل از رسیدن به جایگاه مشهور، به سختی پول نقد دریافت کردند. درست مثل الویس

ناگهان در موقعیتی قرار می گیرند که نگران پول نیستند. موقعیت‌هایی که مجبور نیستند برای قرار دادن غذا روی میز یک شغل ۹ تا ۵ نفره داشته باشند. به نظر می رسد همه مشکلات از آنجا شروع می شود.

به نظر می رسد بسیاری از ما در شرایط مشابهی قرار می گیریم، زمانی که مشاغل راحت و راحتی پیدا می کنیم که از آن لذت می بریم. یک مدیر اجرایی یا کارآفرین با موفقیت خفیف حتماً با چاقی مشکل دارد، جای تعجب نیست که این یک بحران ملی است.

آنچه می توانیم از الویس بیاموزیم

واضح است که اگر الویس حتی اندکی ورزش می کرد، خیلی بیشتر عمر می کرد. اگر او در این عصر اطلاعات زندگی می کرد، راه های “کمتر دردناک” دیگری نیز برای کنترل وزن خود داشت.

اما منطقه خطر واقعی، اگر بخواهیم چیزی از الویس بیاموزیم، در ذهن است. پریسلی به موقعیتی رسیده بود که چیزی برای رسیدن به آن باقی نمانده بود. هیچ چالش جدیدی حتی در افق وجود نداشت که او را علاقه مند کند. این نقطه واقعاً خطرناک بود و این مکان واقعاً مرگبار برای هر کسی است. این روزها برای بسیاری از افراد مشهور اتفاق می افتد که عواقب ویران کننده ای دارد.

درس این است که هر چقدر هم که موفق شوید، به یک منبع دائمی از چالش‌های جدید و سرمایه‌گذاری‌های جدید و کارهای بزرگ نیاز دارید که همیشه آن را انجام دهید. به نظر می رسد این درست است که وقتی ذهن به خواب می رود، بدن نیز با عواقب ویرانگری همراه می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر